Gabinet

ubezpieczenia

Dyplomowany kosmetolog ze specjalizacją kosmetyki estetycznej, magister biotechnologii, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu farmacji.

Kosmetologię traktuje jako jedną ze swoich pasji, a pacjenta w sposób indywidualny, co przekłada się na dużą efektywność zabiegów. Uczestniczę w kongresach, sympozjach, konferencjach dermatologicznych, licznych szkoleniach, prowadzonych przez największe światowe i polskie autorytety. Dzięki temu korzystam z wielu znanych, nowoczesnych i skutecznych technologii.
Działanie mojego gabinetu opiera się na stosowaniu skutecznych i bezpiecznych metod, zgodnych ze światowymi standardami i procedurami, które pomogą Państwu skorygować niedoskonałości urody oraz przeciwdziałać starzeniu. W naszym gabinecie każdy zabieg dobierany jest indywidualnie, dlatego też zapewniamy Ci najwyższą jakość i skuteczność usług.

Instytut Kosmetologii Estetycznej i Hirudoterapii MEDICALART
oferuje swoim klientom szeroką gamę usług na najwyższym poziomie medycznym. W naszym gabinecie używamy wyłącznie preparatów renomowanych firm, posiadających certyfikat Unii Europejskiej. Nowoczesne technologie, w pełni profesjonalny sprzęt i doskonale dobrane zabiegi sprawią, że poczujesz prawdziwą satysfakcję z każdej wizyty.
Dzięki pasji, wiedzy i doświadczeniu z zakresu kosmetologii estetycznej, farmacji i biotechnologii medycznej, gwarantujemy w pełni profesjonalne usługi o wysokim standardzie.

Kosmetyka w naszym gabinecie, to więcej niż pielęgnacja.
Zapraszam
Anna Anisimo-Chłąd