O Gabinecie

Zdjęcie

Dyplomowany kosmetolog ze specjalizacją kosmetyki estetycznej, magister biotechnologii, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również studia podyplomowe  z zakresu farmacji.


Kosmetologię traktuje jako jedną ze swoich pasji, a pacjenta w sposób indywidualny, co przekłada się na dużą efektywność zabiegów.

Uczestniczę w kongresach, sympozjach, konferencjach dermatologicznych, licznych szkoleniach, prowadzonych przez największe światowe i polskie autorytety. Dzięki temu korzystam z wielu znanych, nowoczesnych i skutecznych technologii.

Działanie mojego gabinetu opiera się na stosowaniu  skutecznych i bezpiecznych metod, zgodnych ze światowymi standardami i procedurami, które pomogą Państwu skorygować niedoskonałości urody oraz przeciwdziałać starzeniu. W naszym gabinecie każdy zabieg dobierany jest indywidualnie, dlatego też zapewniamy Ci najwyższą jakość i skuteczność usług.

Instytut Kosmetologii Estetycznej i Hirudoterapii MEDICALART oferuje swoim klientom szeroką gamę usług na najwyższym poziomie

medycznym. W naszym gabinecie używamy wyłącznie preparatów renomowanych firm, posiadających certyfikat Unii Europejskiej.

Nowoczesne technologie, w pełni profesjonalny sprzęt i doskonale dobrane zabiegi sprawią, że poczujesz prawdziwą satysfakcję z każdej wizyty.

Dzięki pasji, wiedzy i doświadczeniu z zakresu kosmetologii estetycznej, farmacji i biotechnologii medycznej, gwarantujemy  w pełni profesjonalne usługi o wysokim standardzie.Kosmetyka w naszym gabinecie, to więcej niż pielęgnacja.

Zapraszam

Anna Anisimo-Chłąd

Kontakt z nami

tel.: 694807848

ul.Sportowa 18a

42-200 Częstochowa

e-mail:
Anisimoa@o2.pl


dowiedz się więcej
...